macierzynstwo feministyczne

macierzynstwo feministyczne

Co to jest sub prime silnika Finance

W tych trudnych czasach staje się coraz trudniejsze do uzyskania finansowania prime silnika dla osób z mniej niż doskonały historii kredytowej. Wielu kredytodawców zwiększyły swoje karty wyników i porzucili swoje stawki za praktyki ryzyka. To po prostu oznacza, że ??zwiększyły wynik kredytową, aby uzyskać zgodę kredytowej. Przed przedsiębiorstwa będą reklamować atrakcyjny nagłówek APR (roczna stopa procentowa), ale w zależności od zdolności kredytowej oni zdecydować, czy chcesz być oferowana tej stopy lub mniej atrakcyjnym APR (roczna stopa procentowa).

W sub prime sektora finansów silnika kryzys kredytowy miał szkodliwy wpływ na rynek. W wyniku których kilka z głównych graczy przestały handlową lub nie zatwierdzające nową firmę. To wpłynęło na kredyt hipoteczny, pożyczki osobiste, w rzeczywistości wszystkie sub prime rynki finansowe. Prawdopodobnie jest to ważniejsze niż kiedykolwiek, aby wiedzieć, co ratingowa jest i jakie dane osobowe agencje informacji kredytowej trzymają. Po tych informacji można rozpocząć w celu rozwiązania tej sytuacji.

macierzynstwo feministyczne

Pierwszą rzeczą, którą trzeba zrozumieć, co to jest ocena kredytowa? Jakiś czas ten jest znany jako ratingu kredytowego. Ocena kredytowa jest postacią, że spółki finansowe i inne instytucje pożyczkowe wykorzystywać do podejmowania decyzji kredytowych. uzyskują oni wszystkie te informacje z agencji kredytowych.

3 główne agencje informacji kredytowej stosowane w Wielkiej Brytanii to Experian, Equifax i połączeń kredytowych. Oddziały te informacje ze spółek finansowych, dostarczanie informacji o koncie firmy finansowe dzielić się z nimi. Takie jak w przypadku płatności są dokonywane w terminie wymagalności, czy są one z opóźnieniem lub w ogóle brakowało. Biura informacji kredytowej posiadają również wyborczy informacji takich jak rolki powiatowych orzeczeń sądowych, upadłości i IVA.

Wpis zawdzięczamy