macierzynstwo dunikowski

macierzynstwo dunikowski

Był czas w naszej historii, w którym Afroamerykanie zostały zakazane od konkurencyjnych w Major League Baseball i zostały zdegradowane do oddzielnego, ale nierówne Negro League. W 1947 roku, Brooklyn Dodgers dyrektor Branch Rickey, motywowane zarówno przez ideału równości rasowej i chęć wygrania ballgames dodał czarny odtwarzacz do jego zespołu. Zawodnik był legendarny Jackie Robinson. W ten sposób para zakończyła linię kolorów baseball ery sześćdziesięciu lat segregacji. Branch Rickey chciał najbardziej utalentowanych graczy w piłkę i był na tyle mądry, żeby wiedzieć, że niektóre z najlepszych graczy nie były białe.

Obecnie istnieje wiele Jackie Robinson by tak rzec, którzy zasługują na szansę zademonstrowania swoich wyjątkowych umiejętności i talenty. Akcja afirmatywna nie jest to idealne rozwiązanie, ale nie zapewnia najlepsze możliwości dla ludzi z różnych środowisk, aby mieć szansę konkurowania. Czasami polityka akcja afirmatywna nie zostanie zrealizowany do jego prawdziwej intencji. Są biali ludzie, którzy są pomijane do zajmowanych przez nie zasługiwał. Mają prawo być zdenerwowany na niesprawiedliwość. Jednak dla każdego z tych przypadków, w których biały człowiek pada ofiarą dyskryminacji, jest dziesięć razy liczba kolorowych ludzi, którzy doświadczyli takiej dyskryminacji.

macierzynstwo dunikowski

W ten sposób mam sensu roszczeń odwrotnej dyskryminacji. Dla uproszczenia, czarny zespół reprezentuje wszystkich ludzi kolorowych.

Ameryki ulubioną rozrywką

macierzynstwo dunikowski

Biały vs Czarny

Biała Zespół może polu trzykrotność liczby graczy niż czarny zespołu. Zamiast trzech przerw, biała drużyna dostaje sześć outów. Arbitrzy są zatrudnieni przez biały zespół i używać jako członkowie białym zespołu. Wszystkie gry są rozgrywane na stadionie białego zespołu, gdzie są cheered i wspieranej natomiast czarny zespół wygwizdany i szydził.

Wpis zawdzięczamy