macierzynstwo demotywatory

macierzynstwo demotywatory

Co to jest tlenek żelaza

Tlenek żelaza jest nazwa chemiczna plagi wszystkich metali, a mianowicie, rdzy. Formy Rust When metali, takich jak żelazo i stal, są stale narażone na wilgotnym środowisku. Tak rdzy formy w obecności powietrza i wody. Rdzy wytwarzane z żeliwa lub stali, gdy reaguje z tlenem w obecności wody.

Chociaż może być zaskoczony tym, istnieją przypadki, w których rdza tworzy również w przypadku braku tlenu. Dzieje się tak zwykle w konstrukcji podwodnych, gdy zbrojenie żelaza na betonowej słupka reaguje z chlorem, który jest obecny w morskiej wodzie, a otrzymaną mieszaninę reakcyjną wytwarza "zielone rdzy".

Oczywiście, najlepszą ochroną jest profilaktyka rdza rdza.

macierzynstwo demotywatory

Dlatego, aby zapobiec rdzy z miejsce, masz do przechowywania narzędzi i urządzeń, gdzie nie ma wilgocią powietrza. Dla tych, którzy mogą sobie na to pozwolić, instalując urządzenie kontrolujące wilgotność w magazynie może zapobiec korozji od odbywają. Niestety, nie wszyscy właściciele domów mogą sobie pozwolić na takie akcesorium.

Następnym najlepszym rozwiązaniem byłoby, aby pokryć swoje narzędzia i urządzenia w jakimś olejem lub smarem, aby zapobiec powierzchnię metalu przed reakcją z powietrza nasyconego wilgocią. Innym rozwiązaniem byłoby pokrycie metalowe przedmioty farby odpornej na korozję.

Najlepszym tego przykładem jest samochód. Pomijając jego walory estetyczne, powłoka wierzchnia zapobiega ciało swojego samochodu z reakcji z powietrza nasyconego wilgocią. Podwozie samochodu jest również chroniony przez grubą warstwą czarnej farby podkładowej, aby zapobiec korozji ze względu na nagromadzenie zanieczyszczeń, brudu i pozostałości.

Inne środki zwykle podejmowane przez właścicieli samochodów byłoby mieć ich samochód myte i woskowane regularnie. Nie tylko mycie i woskowanie poprawić wygląd swojego samochodu, ale także zapewnia dodatkową warstwę ochrony przed korozją.

Wpis zawdzięczamy